ÖZ'E DÖNÜŞ

RadianceD Danışmanlık ve Eğitim tarafından her ay hazırlanan ve elektronik ortamda yayımlanan bir mektuptur. Bu mektup okuyucusunun,  "öz"üne dönüşünü kolaylaştırma niyetini taşır. Bu mektuba üyelik ücretsizdir, dostlarınıza iletebilirsiniz!  http://www.radianced.com

TEMMUZ 2007 SAYI 7

 Henüz yeni oluşan bir "mısır" koçanının tepesinden çıkan püskül!

 

Merhaba,

Öz'e Dönüş Mektubumuzun yedinci sayısı ile sizlerleyiz!

 

AYIN GÜZELİ

Kavun bitkisinin bir dalı, tutunmak için uygun yer arayışında iken, binlerce yıl öncesinden gelen kadim bir sembol oluşturuyor. "Hareket"i betimleyen bu sembol Tibet'te "potansiyel güç", Çin'de ve Mısır'da "eve dönüş"ü temsil etmiş.

 

AYIN KİTABI

ÖLÜMÜN ÖTESİ: Amerikalı Geçmiş Yaşam Regresyon Terapisti Dolores Cannon'ın Akaşa Yayınlarından çıkmış olan bu kitabı; Dolores'in uzun yıllar boyunca yaptığı terapi çalışmalarının notlarına dayanıyor.

Kitaptan bazı bölüm başlıkları; "ölümden dönme deneyimi", "farklı varoluş düzeyleri", "şeytan ve ifritler", "rehberler", "planlama ve hazırlık yapma".

 

ÖZ'E MÜZİKLİ DÖNÜŞ

Heaven & Earth Spirits'i dinlemek için tıklayın....

 

ÖZ'E DÖNÜŞ SÖZLÜK

Üçüncü Göz: İnsan bilincinin görünebilir-algılanabilir olanın ötesine geçme kapasitesini sembolize eder. Ötesine geçince İlahi enerji ve gücün kaynağına yani içsel yaşam kaynağına ulaşmak mümkün. Üçüncü göz alnımızda kaşlarımızın orta yukarısında yeralır. Ruhsal bağlantısı "kendi sorumluluğunu almak" olup psişik iletişimin temel çakrasıdır ve rengi de indigo (çivit mavisi)dir.

 

 

MEDİTASYON


ÇAKRA MEDİTASYONU: Altın ışığın tepe çakramızdan içeri girdiğini ve üçüncü göz çakrasından çıktığını hayal ediyoruz. Altın ışık üçüncü gözden çıkarken "tüm düşüncelerimin ve eylemlerimin sorumluluğunu alıyorum" diye tekrarlıyoruz. Bunu günlük meditasyonumuzun ardından kısa bir süre için (2-3 dakika) yapabiliriz.

 

ÇEVRE DUYARLILIĞI

Bu sayıda sizlere, dünya çapında gerçekleştirilen bir meditasyonun haberini vermek istiyorum.

"Fire the Grid" adıyla duyurulan bu meditasyonun amacı, dünyaya canlandırıcı ve şifalandırıcı enerji çağırmak-istemek.

Meditasyon 17 temmuz 2007 tarihinde Greenwich saatine göre 11.11'de gerçekleştirilecek. Türkiye saati ile saat 14.11'de biz de bu küresel meditasyona katılıyoruz!

17 temmuz 2007'nin Kozmik bir An olduğu ve bu an'da Yaradan'ın enerjisi ve güçlü ışığının varoluşun enerjisini, titreşimini ve bilincini yükselteceği Işık Varlıklar tarafından bildiriliyor.

Tüm insanlık BİR olarak dünyaya ŞİFA, UYUM VE HUZUR isteyeceğiz. Evrene yaydığımız bu huzur ve uyum enerjisi çoğalarak Dünya'mıza dönecek.

Bu meditasyona ilişkin daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için;
http://www.firethegrid.com

Siteden bu meditasyonu yaparken size eşlik edecek müzikleri de indirebilirsiniz.

Bu sayımızdaki "Heaven&Earth Spirits" isimli müzik de bunlar da biri.

Duyurularda meditasyonu 1 saat yapmak öneriliyor, "vaktim sınırlı" diyorsanız 10 dakika bile olsa katılın ve sevgi dolu enerjimizi Dünya'ya akıtalım!

Sevgi ve şükranla,

 

Bu bülteni lütfen ilgileneceğini düşündüğünüz kişilere iletin!
Bu bülteni almak istemiyorsanız lütfen "iptal" yazılı bir mail gönderiniz.
diba@radianced.com