ÖZ'E DÖNÜŞ

RadianceD Danışmanlık ve Eğitim tarafından her ay hazırlanan ve elektronik ortamda yayımlanan bir mektuptur. Bu mektup okuyucusunun,  "öz"üne dönüşünü kolaylaştırma niyetini taşır. Bu mektuba üyelik ücretsizdir, dostlarınıza iletebilirsiniz!  http://www.radianced.com

EKİM 2007 SAYI 10

 

Merhaba,

Öz'e Dönüş mektubumuzun onuncu sayısı ile sizinleyiz!
Yeni yazılarımı okumak için tıklayın.

 

AYIN GÜZELİ

HEDERA


Aşık oldum! Hayranlıkla izliyor, dokunuyor, kokluyorum onu. Uzaktayız, onu ancak haftada bir görebiliyor ve özlüyorum. O beni özlüyor mu bilmiyorum, hiç söylemedi. O bir hedera sarmaşığı yaprağı!

 

AYIN KİTABI

ÖTEALEM DENEYLERİ: 2005 yılında katıldığım Parapsikoloji Konferansı'nda dinleme şansı bulduğum Dr. Gary E. Schwartz'ın neşeli anlatımını hala hatırlıyorum. Schwartz halen bilinçbilim araştırma ve çalışmalarına devam eden bilim insanlarından biri. Bu kitabında fiziksel ölümden sonra bilincin-canlılığın devam ettiğine ilişkin çeşitli araştırmalara yer veriyor. Schwartz canlılığın sürekli olduğunu keşfetmenin insanlığa verilmiş en büyük hediyelerden biri olduğunu söylüyor.

 

ÖZ'E MÜZİKLİ DÖNÜŞ

"Mother Arthi (Dünya Ana)"yı indirmek için tıklayın....

 

ÖZ'E DÖNÜŞ SÖZLÜK

Güneş Sinir Ağı Çakrası: Kaburgalarımızın altında ve göbek deliğinin üzerinde yer alan bu çakra duygusal merkez ve ezoterik olarak da ruhsal merkez olarak geçer. Güneş ışığı rengi ve derin pembe renklerdedir. Duygularımızı algıladığımız ve geliştirdiğimiz merkezdir ve içsel gücümüzle bağlantılıdır.

 

MEDİTASYON

ÇAKRA MEDİTASYONU
Altın ışığın tepe çakramızdan içeri dolduğunu ve güneş sinir ağı çakramızdan çıktığını hayal ediyoruz. Altın ışık bu çakramızdan ışıldayarak çıkarken, "içsel gücüme sahip çıkıyor ve bu gücü kendimin ve evrenin iyiliği yönünde kullanıyorum" diyoruz. Bunu  günlük meditasyonumuzun ardından 2-3 dakika süreyle yapabiliriz.

 

İYİ HABERLER

191 ülke, küresel uyarıları kötüleştiren kimyasalların kullanımını azaltmak ve ozon tabakasını korumak üzere tarihi bir anlaşmaya vardı!
Birleşmiş Milletler'deki 109 ülkenin delegeleri, tehlike altındaki hayvan türlerini korumak üzere harekete geçme kararı aldı!


ÇEVRE DUYARLILIĞI

Kış yaklaşıyor, bulunduğumuz mekanlarda ısı yalıtımına dikkat etmeye başlama zamanı geldi.
Buna ilişkin yapabileceklerimizden bazıları; pencerelerimizdeki hava kaçaklarını önlemek üzere pencere bandı kullanmak, radyatörlerin havasını alarak daha verimli ısıtmalarını sağlamak.Sevgi ve Şükranla,

 

Bu bülteni lütfen ilgileneceğini düşündüğünüz kişilere iletin!
Bu bülteni almak istemiyorsanız lütfen "iptal" yazılı bir mail gönderiniz.
diba@radianced.com