ÖZ'E DÖNÜŞ

RadianceD Danışmanlık ve Eğitim tarafından her ay hazırlanan ve elektronik ortamda yayımlanan bir dergidir. Bu dergi okuyucusunun,  "öz"üne dönüşünü kolaylaştırma niyetini taşır. Bu dergiye üyelik ücretsizdir, dostlarınıza iletebilirsiniz!  http://www.radianced.com

 

Temmuz 2010 SAYI 40

Merhaba,
Öz'e Dönüş dergimizin Temmuz 2010 sayısı ile yeniden beraberiz.

HABER

RADIANCED EV AÇILIYOR, EĞİTİMLER BAŞLIYOR!
Radianced'da yeni dönem Profesyonel Regresyon Terapisi Eğitimi, 15 Eylül 2010 tarihinde başlıyor! Bu dönem eğitim konaklamalı olarak, İstanbul dışında yeralan özel bahçedeki yeni yapılan evde gerçekleşecektir. Eğitimler boyunca yoga ve meditasyon çalışmaları da yapacağız. Bu eğitime katılmak isteyenler için kayıtlar başlamıştır. Eğitime ilişkin bilgiye aşağıdaki link'ten ulaşabilirsiniz;

http://www.radianced.com/tr/rtt.asp

İlgileniyorsanız lütfen Radianced'dan Diba Ayten Yılmaz'la iletişim kurun.
Bu özel eğitim sınırlı sayıda katılımcıya açıktır, lütfen yerinizi ayırtın.

AYIN GÜZELİ

KIRMIZI GÜL: Bahar aylarından itibaren güller açmaya başladı. Bu kırmızı gül, özel yaprak dokusuyla beraber şahane kokusuyla da büyüleyici!

AYIN KİTABI

ARAYIŞ: Gökçe Çaltepe, İkinci Adam Yayınlarından çıkan bu ilk kitabında arayış yolculuğunu anlatıyor. Ne bulacağını tam olarak bilmeden yola çıkan Gökçe, kendini ararken geçmiş hayatlarına ve binlerce yıl öncesine de uzanan spiritüel ve felsefi bir yolculuk yapıyor. Arayış yolculuğundaki keşifleri, dürüst ve samimi bir dille aktarıyor. İç ve dış seyahatlerle dolu olan kitabı merak ve  keyifle okuyabilirsiniz. “Her yola çıkan kendini bulur”a iyi bir örnek.

ÖZ'E MÜZİKLİ DÖNÜŞ

Bu ayın müziğini dinlemek için tıklayın...

MEDİTASYON

ŞÜKRAN MEDİTASYONU (tekrar): Meditasyon oturuşundayız, sırtımız dik, gözler hafifçe kapalı. Derin nefes alıp vermeye başlıyoruz. Meditasyon süresince derin nefes alıp verirken zihnimizdeki dşünceleri serbest bırakıyoruz. Hayatımızda olan her şey için şükran hissetmeye başlıyoruz. Şükran duygusunun öncelikle düşüncelerimizde başlayıp sonra tüm bedene yayıldığını hissediyoruz. Şükretmeye  odaklandığımızda hayatımızda şükredecek ne kadar çok şey olduğunu anlamaya başlarız. Tüm benliğimizle şükran duygusunu hissedene kadar meditasyonu sürdürüyoruz. Ve teşekkür ederek tamamlıyoruz.

İYİ HABERLER

İngiliz gönüllü kuruluş Practical Actions (Pratik Eylemler) Nepal'de yaşayan insanların hayatlarını kolaylaştırmak için çalışıyor. Yerli ve korunabilir enerjileri kullanarak insanların zorlu hayat koşullarını iyileştiriyor.

Merkez Afrika Cumhuriyeti, yerli kabileleri korumak üzere Uluslar arası bir kanuna imza attı.

Onbir yaşındaki rap şarkıcısı Cardell Hopkins, amacını Dünya gezegenini korumak olarak belirledi; “müziğimle dünyanın dikkatini gezegenimize çekeceğim”.

ÇEVRE DUYARLILIĞI

Gezegenimize ve kaynaklarına sahip çıkalım, az tüketelim!

Sevgi ve Şükranla,

 

Bu bülteni lütfen ilgileneceğini düşündüğünüz kişilere iletin!
Bu bülteni almak istemiyorsanız lütfen "iptal" yazılı bir mail gönderiniz.
diba@radianced.com