ÖZ'E DÖNÜŞ

RadianceD Danışmanlık ve Eğitim tarafından her ay hazırlanan ve elektronik ortamda yayımlanan bir dergidir. Bu dergi okuyucusunun,  "öz"üne dönüşünü kolaylaştırma niyetini taşır. Bu dergiye üyelik ücretsizdir, dostlarınıza iletebilirsiniz!  http://www.radianced.com

 

Ağustos 2010 SAYI 41

Merhaba,
Öz'e Dönüş dergimizin Ağustos 2010 sayısı ile yeniden beraberiz.

Bir süredir kitabımı yayıma hazırladığım için yazılarıma ara vermiştim. Bu ay kısa ve önemli bir yazım var.

ZİYARETÇİLER

Danışanlarım bilirler, "sabah akşam ışıkla enerji alanlarını temizleyip korumalarını" öneririm. Işıkla temizlik ve korunma,  yıllardır yaptığım ve çok faydalarını gördüğüm bir çalışma ve bazı radyo programlarımda ve yazılarımda da konunun önemine değindim. Özellikle enerjisi çok düşük olan kişilerde, enerji temizliği yaptıktan sonra enerjilerindeki artış farkedilir oluyor.

Bu konuda çalışan Amerikalı terapist ve hipnoterapist Pamela ile Hugh'un ortak yazısı, bu konunun önemini bir başka açıdan veriyor; dünya dışı ziyaretçiler.

Son zamanlarda benim de çalışmalarımda rastladığım gibi, onlar da dünya dışından gelen ve insanlara musallat olan varlıklara sıkça rastlamaya başlamışlar. Bu varlıklar, insanları özgür irade olmadığına ikna ederek ele geçirmeye çalışıyorlar. Onlar da tıpkı diğer enerjik eklentiler gibi fark ettirmeden kişinin enerji alanına yerleşip sinsice bedeni kullanmaya başlıyorlar. Onları fark etmek için kişinin uyanık ve farkında olması gerek.

Ve onlara ancak gruplarına üye olurlarsa korunacaklarını söylüyorlar. Türkiye'de olduğu gibi tüm dünyada, örgütlerine, dernek ve tarikatlarına bu yolla insan çekmeye çalışan bir çok oluşum olduğunu duyuyorum. Insanlara "dünyayı kötü şeyler bekliyor, bize üye olun biz sizi kurtaracağız" mesajı veriyorlarmış.

Bir çok ihtiyaçlarını dünyada giderme şansları olduğu için dünyaya geliyorlar. Kendilerini biz insanlardan daha gelişmiş görüyorlar. Kurulan iletişimlerden, onların insanları ele geçirme planlarından, yüksek benliklerimizin hoşlanmadığı, insanları hayvan gibi gördükleri, bireysel değil, kolektif bilinçleri olduğu anlaşılıyor.

Ruhsal olarak gelişmemiş kişilerin onlara açık halde olduğu gibi aynı zamanda spiritüel çalışmalara, astral seyahata çok meraklı olanların da onlardan etkilenmeye çok açık oldukları belirtiliyor. Bazı ziyaretçilerin insan bedeninde bedenlenmeye başladıkları ve çok zorlandıkları söyleniyor. Genellikle çetelere üye olan bu çocuklara özel ilgi gerektiği kesin.

Ziyaretçiler tarafından ele geçirilmiş olanların en çok muzdarip olduğu konu, sürekli aşırı yorgun olmaları.

Neyse ki iyi haber, onlardan gitmelerini isteyince gidiyorlar. Korunmanın en iyi yöntemi altın ışıkla kendimizi, evimizi sarıp sarmalamak. İster inanın ister inanmayın, altın  ışıkla temizlik ve korunmayı her sabah ve akşam uygulamanızı tavsiye ederim.

AYIN GÜZELİ

AY ÇİÇEĞİ: Kocaman gövdesinde onlarca çekirdek büyüyor. Tam bir doğa harikası olan bu güzel çiçek hem çekirdeği hem de yağı ile aynı zamanda sağlıklı bir besin.

ÖZ'E MÜZİKLİ DÖNÜŞ

Bu ayın müziğini dinlemek için tıklayın...

MEDİTASYON

ALTIN IŞIK MEDİTASYONU: Derin nefes alıp vermeye başlıyor ve meditasyon süresince nefesimize dikkat ediyoruz. Altın ışığı çağırıyor ve enerji alanımızı ve bedenimizi bize ait olmayan enerjilerden temizlemesini rica ediyoruz. Temizlik ilk başta uzun sürebilir, her gün yapmayı alışkanlık edinirseniz süre kısalabilir. Saf bir istekle temizliğe  niyet etmeniz gerek.
Temizliğin tamamlandığını hissettiğimizde altın ışıktan bizi korumaya almasını istiyoruz.
Altın ışığın bizi ve yaşadığımız yeri sarıp sarmaladığını imgeliyoruz.
Tamamlandığını hissettiğimizde ışığa teşekkür ediyoruz.

İYİ HABERLER

Afgan kadın Shamsia Sharifi, Kabul'deki binlerce kadın için bir kahraman. Sharifi, kadınların eğitim alıp, çeşitli bilgi ve beceriyle donanarak kendine yeter hale gelebileceği bir merkez açtı.

Barışın Çocukları adlı kuruluş, İsrail ve Filistin'deki çocukları, kültür, inanç ve cinsiyetten bağımsız olarak eğitmek ve yetiştirmek üzere çalışıyor.

ÇEVRE DUYARLILIĞI

Gezegenimize ve kaynaklarına sahip çıkalım, az tüketelim!

HABER: RADIANCED EV AÇILIYOR, EĞİTİMLER BAŞLIYOR!

Radianced'da yeni dönem Profesyonel Regresyon Terapisi Eğitimi, 15 Eylül 2010 tarihinde başlıyor! Bu eğitim, profesyonel olarak regresyon çalışması yapmak isteyenler ve kendi ruhsal gelişim yollarında ilerlemek isteyenler için özel olarak dizayn edilmiştir.

Bu dönem eğitim, İstanbul dışında yeralan özel bahçedeki yeni yapılan evde konaklamalı olarak gerçekleşecektir. Eğitimler boyunca yoga ve meditasyon çalışmaları da yapacağız. Bu eğitime katılmak isteyenler için kayıtlar başlamıştır.

Eğitime ilişkin bilgiye aşağıdaki link'ten ulaşabilirsiniz;
http://www.radianced.com/tr/rtt.asp

İlgileniyorsanız lütfen Radianced'dan Diba Ayten Yılmaz'la iletişim kurun.
Bu özel eğitim sınırlı sayıda katılımcıya açıktır, lütfen yerinizi ayırtın.

Sevgi ve Şükranla,

 

Bu bülteni lütfen ilgileneceğini düşündüğünüz kişilere iletin!
Bu bülteni almak istemiyorsanız lütfen "iptal" yazılı bir mail gönderiniz.
diba@radianced.com