ÖZ'E DÖNÜŞ

RadianceD Danışmanlık ve Eğitim tarafından her ay hazırlanan ve elektronik ortamda yayımlanan bir dergidir. Bu dergi okuyucusunun,  "öz"üne dönüşünü kolaylaştırma niyetini taşır. Bu dergiye üyelik ücretsizdir, dostlarınıza iletebilirsiniz!  http://www.radianced.com

 

Kasım 2010 SAYI 42

Merhaba,
Öz'e Dönüş dergimizin Kasım 2010 sayısı ile yeniden beraberiz.

HABER

RADIANCED EV'DE HAFTA SONU GRUP ÇALIŞMALARI BAŞLADI!

Aralık ayındaki Hafta Sonu Grup Çalışmasının konusu; ÇOCUKLUK BLOKAJLARINI ÇÖZMEK

Güvenli ve rahat bir ortamda yapılacak olan bu 2 günlük çalışma boyunca; çocukluktan bu yana taşıdığınız blokajları çözüp, duygusal yaraları iyileştirerek içinizdeki çocugu canlandırmaya başlıyorsunuz. Her çözülme ile içinizdeki çocuk iyileşirken, çocukluk programlarından özgürleşebilirsiniz. Bu, kişisel ve ruhsal gelişiminize katkısı yüksek olan bir çalışmadır.

AYIN GÜZELİ

ORMAN: Kışa girerken ağaçlar sonbahar renklerine bürünüyor. Yapraklar dökülmek üzereyken kızarıp sararmaya başladılar.

AYIN KİTABI

SAKLI GERÇEKLERİMİZ: Yazar Sezaver Seçki, aynı zamanda ressam ve regresyon terapisti. Seçki, bu ilk kitabında, hem kendi yolculuğundan örnekler veriyor hem de danışanlarının öykülerini, ruhsal yasalar aracılığıyla aktarıyor. Her okuyanın kendisinden izler bulacağı kitap aynı zamanda imgelem ve alıştırmalar da içeriyor. Kitabı edinmek için,
sezaversecki@hotmail.com'a mesaj gönderebilirsiniz.

ÖZ'E MÜZİKLİ DÖNÜŞ

Bu ayın müziğini dinlemek için tıklayın...

İYİ HABERLER

Amerika Tennese'de yaşayan, 82 yaşındaki ikiz kız kardeşler, açtıkları “Sevgi Mutfağı”nda, aç, evsiz, yardımsız olanlara haftada 2 bin tabak yemek dağıtıyorlar.

İngiltere'deki okul çocuklarından toplanan, 330 bin adet ders kitabı, READ International adlı yardım kuruluşu tarafından, Tanzanya ve Uganda'daki okul çocuklarına dağıtıldı. Her iki ülkede de eğitim ingilizce olduğu için, bu kitapların eğitim gören çocuklara çok uygun olduğu belirtiliyor.

ÇEVRE DUYARLILIĞI

Gezegenimize ve kaynaklarına sahip çıkalım, az tüketelim

Sevgi ve Şükranla,

 

Bu bülteni lütfen ilgileneceğini düşündüğünüz kişilere iletin!
Bu bülteni almak istemiyorsanız lütfen "iptal" yazılı bir mail gönderiniz.
diba@radianced.com