ÖZ'E DÖNÜŞ

RadianceD Danışmanlık ve Eğitim tarafından her ay hazırlanan ve elektronik ortamda yayımlanan bir dergidir. Bu dergi okuyucusunun,  "öz"üne dönüşünü kolaylaştırma niyetini taşır. Bu dergiye üyelik ücretsizdir, dostlarınıza iletebilirsiniz!  http://www.radianced.com

 

Şubat 2011 SAYI 45

Merhaba,
Öz'e Dönüş dergimizin Şubat 2011 sayısı ile beraberiz.

RADIANCED EV'DE HAFTA SONU GRUP ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR!

Mart ayındaki Hafta Sonu Grup Çalışmasının konusu; AİLE İÇİ ETKİLEŞİM

Bu hafta sonu çalışmasına, anne-babasından özgürleşip, kendi enerjisini sağlıklı ve dengeli kullanmak, ebeveyn ve kardeşleriyle daha sağlıklı ve dengeli ilişki kurmak ve çocuklarını daha iy anlayıp, daha iyi iletişim kurarak, daha iyi bir ebeveyn olmak isteyenler katılabilir.

Bu çalışmaya ilişkin detaylı bilgi ve takip eden Hafta Sonu Grup Çalışmaları için, lütfen link'i tıklayın;
http://www.radianced.com/tr/haftaSonu.asp

AYIN GÜZELİ

GÜL YAPRAĞI: Kış ayları bitiyor ve bahar mevsimi yaklaşıyor. Doğa canlanıyor, gül ağaçlarının yeni yaprakları çıkmaya başladı. Mis kokulu rengarenk güller açmaya hazırlanıyor.

ÖZ'E MÜZİKLİ DÖNÜŞ

Bu ayın müziğini dinlemek için tıklayın...

İYİ HABERLER

Mısır ve Tunus'taki halk hareketlerinden sonra Irak, Amerika'dan satın alacağı 18 adet savaş uçağı alımını erteledi ve o parayı fakir halkı için kullanmaya karar verdi.

Annesi ve kardeşiyle yaptığı yolculuk sırasında olan bir kazada, küçük erkek kardeşi ve annesi arabada sıkışıp kalınca, 4 yaşındaki kız çocuğu, hava sıcaklığı eksi 21 derece iken, karların üstünde dörtyüz metre boyunca çıplak ayakla yürüyerek, bir çiftliğe ulaştı. Ve böylece annesi ve kardeşine yardım götürülmesini sağladı.

Otuz beş yaşında, başarılı bir iş adamı olan Japon, hayatı için pozitif şeyler yapma vaktinin geldiğini düşünerek işini bıraktı. Ve Gandi ve Dalai Lama gibi gerçek kişilerin hikayelerini gençlere ilham verecek şekilde, “manga” adı verilen grafik çizimli komik kitaplar halinde yazıp yayınlamaya başladı.

Meksika ormanlarında yaşayan Monarch cinsi kelebekler, bu kış yaşanan şiddetli fırtınalardan sonra gövdeleri 2 kat büyümüş ve sayıları da yüzde yüzden fazla artmış olarak döndüler.

ÇEVRE DUYARLILIĞI

Gezegenimize ve kaynaklarına sahip çıkalım, az tüketelim

Sevgi ve Şükranla,

 

Bu bülteni lütfen ilgileneceğini düşündüğünüz kişilere iletin!
Bu bülteni almak istemiyorsanız lütfen "iptal" yazılı bir mail gönderiniz.
diba@radianced.com