ÖZ'E DÖNÜŞ

RadianceD Danışmanlık ve Eğitim tarafından her ay hazırlanan ve elektronik ortamda yayımlanan bir dergidir. Bu dergi okuyucusunun,  "öz"üne dönüşünü kolaylaştırma niyetini taşır. Bu dergiye üyelik ücretsizdir, dostlarınıza iletebilirsiniz!  http://www.radianced.com

 

Haziran - Temmuz 2011 SAYI 48

Merhaba,
Öz'e Dönüş dergimizin Haziran-Temmuz sayısı ile beraberiz.

RADIANCED EV'DE HAFTA SONU GRUP ÇALIŞMALARI EYLÜL AYINDA TEKRAR BAŞLIYOR!
RadianceD Ev'de yaptığımız grup çalışmalarında bu sezonu tamamlıyoruz. Yeni grup çalışmaları Eylül 2011'de başlıyor. Yeni dönem programını, internet sitemizdeki ilgili link'te yakında güncel olarak takip edebilirsiniz.

Hafta Sonu Grup Çalışmaları için, lütfen link'i tıklayın;
http://www.radianced.com/tr/haftaSonu.asp

AYIN GÜZELİ

Delice Doğan: Bu sayımızda Olcay Bahadır'ın çektiği iki fotoğraf ayın güzellerini gösteriyor. Soldaki fotografta anne kuşun arkasında görünen o pamuksu yapı içinde 6 tane yavru kuş var. Sağdaki fotografta ise yavrulardan birinin yüz ifadesi görülüyor. Bu genç ve güzel anne Delice Doğan; Bursa'da yüksek katlı bir binanın balkonunda yavrularını dünyaya getirdi. Ve çok özenli, dikkatli ve tam odaklanmış olarak bebeklerini besliyor, büyütüyor. Yakında onlara uçmayı da öğretecek.

Diba Ayten Yılmaz'ın kitabı RUHUN DERİNLİKLERİNE YOLCULUK'u hala bulamadıysanız, yakınınızdaki bir kitapçıya sipariş verin, birkaç gün içinde getirebilir.

ÖZ'E MÜZİKLİ DÖNÜŞ

Bu ayın müziğini dinlemek için tıklayın...

İYİ HABERLER

Bolivya'nın “doğaya saygı ve koruma” bazlı sosyal ve ekonomik modeli: Bolivya iklim değişikliğini ve doğal dünyanın sömürülmesini durdurmak ve insanlara kaliteli yaşam sunabilmek üzere doğaya yasal haklar veren dünyadaki ilk ülke oldu. Sosyal gruplar ve politikacılar tarafından geliştirilen Dünya Ana Kanunu, yaşayan tüm canlıların haklarını tanıyor ve doğal dünyaya insanlarla eşit haklar veriyor.

Almanya hükümeti 2022 yılının sonuna kadar tüm nükleer enerji santrallerini kapatma kararı aldı. Hükümet, güneş enerjisi gibi yenilenebilir enerjilerin, toplam enerji arzı içindeki payını artırarak nükleer enerjileri ikame etmeyi planlıyor.

ÇEVRE DUYARLILIĞI

Küresel ekolojik sistemi korumak için; hepimiz yüksek oranda tüketime dayalı yaşam biçimlerini bırakıp, dünyamızın kaynaklarını korumak için yeni yollar bulmalıyız. Yakınlarda yapılan bir araştırma bunun bizleri daha mutlu ve doyumlu yapacağını gösteriyor.

Gezegenimize ve kaynaklarına sahip çıkalım!

Sevgi ve Şükranla,

 

Bu bülteni lütfen ilgileneceğini düşündüğünüz kişilere iletin!
Bu bülteni almak istemiyorsanız lütfen "iptal" yazılı bir mail gönderiniz.
diba@radianced.com