ÖZ'E DÖNÜŞ

RadianceD Danışmanlık ve Eğitim tarafından hazırlanan ve elektronik ortamda yayımlanan bir dergidir. Bu dergi okuyucusunun,  "öz"üne dönüşünü kolaylaştırma niyetini taşır. Bu dergiye üyelik ücretsizdir, dostlarınıza iletebilirsiniz!  http://www.radianced.com

 

Nisan 2013 SAYI 61

Merhaba,
Öz'e Dönüş dergimizin 61inci sayısı ile yeniden birlikteyiz.

RADIANCED MERKEZ'DE  GRUP ÇALIŞMALARI

RadianceD Merkez'de baharın keyfini çıkarmaya ve ruhsal uyanış ve ilerlemeyi hedefleyen grup çalışmalarına devam ediyoruz.

Nisan 2013‘deki grup çalışmasının konusu : YAKIN İLİŞKİLERDE USTALAŞMAK
Tarih: 20-21 Nisan 2013

Bu grup çalışması, hem eşi, ailesi ve dostlarıyla, hem de çalışma ortamında daha dengeli, sağlıklı ilişkiler kurmak ve kendisini ilişkilerinde daha iyi ifade etmek isteyenler için uygun.
Bu grup çalışmasında ele alınacak bazı konular;
İkili ilişkilerde yaşanan en büyük problemler neler ve bunları aşmak nasıl mümkün?
Çocuklukta yaşananlar şimdiki ilişkileri nasıl etkiliyor ve bunları nasıl çözebiliriz?
Geçmiş hayatların ikili ilişkil
ere olumlu ve olumsuz etkileri neler ve nasıl aşılabilir?
Ruh eşi ve ruh ikizi kavramları nelerdir?
İlişkilerde edindiğimiz rolleri olumlu yönde nasıl değiştirebiliriz?
Yaşamak istediğimiz ilişkiyi nasıl oluşturabiliriz?

Şehir hayatına iki günlük mola verin ve gelin Radianced Merkez'de baharı beraber karşılayalım! Bu çalışmaya katılmak için, lütfen benimle iletişim kurun.

Radianced Merkez’deki Grup Çalışmaları'nın programını internet sitemizdeki ilgili link'ten güncel olarak takip edebilirsiniz;

http://www.radianced.com/tr/haftaSonu.asp

Bu çalışmaları grup oluştuğu takdirde hafta içi günlerde de yapıyoruz.

AYIN GÜZELİ

LALE: İstanbul’da bazı bölgelerde laleler çıkmaya başladı bile. Aslında laleler Nisan ayında açar ama fotoğraftaki laleler erkenci, Mart ayında açtılar. Renkleri ve şekilleri farklı ama hepsi çok narin ve güzeller!

İYİ HABERLER

İstanbul Fatih Ormanlarına konut projesi yapacak olan firma, gelen tepkiler üzerine “tek bir ağaç bile kesilmeyeceğini” bildirdi.

Alakır nehrine kurulması planlanan HES (Hidro Elektrik Santral)in çevreye ve o bölgede yaşayan insanlara vereceği zarar dolayısıyla başlatılan kampanyalar sonuç verdi ve mahkeme yürütmeyi durdurma kararı aldı.

İstanbul Kadıköy ilçesindeki Moda parkının 24 dönümlük alanının 10 dönümü betonla kaplanacaktı. “Betonsuz Moda” kampanyasını destekleyenler sayesinde bu alan 4 dönümle sınırlı kaldı. Moda parkında daha çok yeşil alan olacak!

ÇEVRE DUYARLILIĞI

Dünyamızı, çocuklarımızı, gelecek nesilleri ve biz insanlarla beraber yaşayan diğer canlı türlerinin korumak üzere, kampanyalara destek olalım, sesimizi duyuralım!
www.change.org’ dan kampanyaları takip edebilir ve imzalayabilirsiniz. Gezegenimize ve kaynaklarına sahip çıkalım!

Sevgi ve Şükranla,

 

Bu bülteni lütfen ilgileneceğini düşündüğünüz kişilere iletin!
Bu bülteni almak istemiyorsanız lütfen "iptal" yazılı bir mail gönderiniz.
diba@radianced.com