ÖZ'E DÖNÜŞ

RadianceD Danışmanlık ve Eğitim tarafından hazırlanan ve elektronik ortamda yayımlanan bir bültendir. Bu bülten okuyucusunun,  "öz"üne dönüşünü kolaylaştırma niyetini taşır. Bu bültene üyelik ücretsizdir, dostlarınıza iletebilirsiniz!  http://www.radianced.com

 

Mayıs 2013 SAYI 63

Merhabalar,

Radianced tarafından hazırlanan bültenin 63üncü  sayısı ile sizlerleyiz!

RADIANCED MERKEZ'DE GRUP ÇALIŞMALARI

RadianceD Merkez'deki  grup çalışmalarına, Haziran ayında devam ediyoruz. 

Yıllardır uyguladığım regresyon çalışmalarından edindiğim bilgi birikimini ve deneyimlerimi 2010 yılından beri grup çalışmalarına aktarıyorum. 
Herbir grup çalışmasının özel bir konusu ve içeriği olmakla birlikte, hepsinde ortak amaç; ruhsal gelişim yolunda ilerlemenize katkıda bulunmak.
Bu grup çalışmalarındaki deneyim ve çözülmelerden faydalanmakla beraber, Radianced Merkez'e gelerek şehir hayatına iki günlük bir mola verip doğada olmanın keyfini de çıkarabilirsiniz.

Haziran 2013‘deki grup çalışmasının konusu : RUHSAL UYANIŞ
Tarih: 1-2 Haziran 2013 cumartesi-pazar

Bu grup çalışması;
meditasyon yaparak farkındalık ve içgörü kazanmak,
yüksek benliği ve Ruhsal Rehberlerle iletişim kurmak ve
bu dünyada bulunuş amacını hatırlamak isteyenler için uygundur.
Bu çalışmaya daha önce katılan arkadaşlar neler söyledi: 
“Buraya gelirken hayatın ağırlığı, gerginliği vardı. Ama buradaki bu iki gün boyunca yaptığımız medidatif çalışmalar büyük bir rahatlamaya yol açtı, 15 yıldır böyle bir rahatlama yaşamamıştım, çocuklar gibiyim. Kendimi tanıdım, kendimi keşfettim.”
“Çok değişik bir deneyim oldu, farkındalıklarım arttı, bazı şeyleri daha bilinçli olarak algılayabiliyorum, buranın enerjisi çok yüksek. Buraya geldiğim ruh halimle şu andaki halim çok farklı, çok güzel bir deneyim oldu.”
“Burası çok huzurlu bir yer, geldiğimde vücudumda gerginlikler vardı, şu anda bedenimde akış var, çok rahatladım. Ruhumla tanışmak, bu uyanış ve içe dönüş çok iyi geldi.”
“Buradaki çalışmalar gerçekten bir ruhsal uyanış getirdi, buradaki enerjinin buna çok katkısı var. Kendi içimde farklı bir potansiyel keşfettim, çok daha fazlasını yapabileceğimi hissettim”.
“Geldiğime çok memnunum, ruhsal çalışmalar yaparken hep eksik bir şey var diyordum, şimdi o eksiğin ne olduğunu biliyorum ve hayat amacını gerçekleştirme cesareti de geldi”.

Şehir hayatına iki günlük mola verin ve gelin Radianced Merkez'de doğada olmanın keyfini çıkarın!

Radianced Merkez’deki Grup Çalışmaları'nın programını internet sitemizde ilgili link'ten güncel olarak takip edebilirsiniz;

http://www.radianced.com/tr/haftaSonu.asp

Bu çalışmaları grup oluştuğu takdirde hafta içi günlerde de yapıyoruz. Kayıt yaptırmak için, lütfen Diba'yla iletişim kurun.

DOĞADAN BİR GÜZEL

Bu bültenin güzeli  GELİNCİK çiçeği. Her yıl nisan-mayıs aylarında gelincikler açmaya başlar. Gelincikler narin gövdeleri ve ince yaprakları ile yeşil doğanın içinde şahane kırmızı bir güzellik olarak hemen göze çarpıyorlar.

RADIANCED MERKEZ'DEN HABERLER

Nisan ayı gelince kuşlar da daha güzel ötmeye başladılar.
Bahçede yaptığım kısa bir kuş sesi kaydını dinleyebilirsiniz. Dinlemek için lütfen tıklayın!

Baharla birlikte canlanan tüm doğa hayvanlar için de hareketlenme mevsimi.
Kış biter bitmez serçeler bahçemize geri döndü. Hemen geçen sene kullandıkları yuvaları kontrol etmeye başladılar. Bu sene yine bebek serçeler o yuvalardan çıkacak. Mayıs ayı gelmeden kırlangıçlar da döndü. Bu sene farklı olarak birkaç sığırcık kuşu da evin çatısında yuva yapmaya başladılar. Sığırcıklar değişik sesleri taklit ederek bizi şaşırtıyorlar.

BESLENME BİLİNCİ

Çocuklara beslenme bilinci vermek çok önemli. Şeker bağımlılığı erken yaşlarda başlıyor ve ilerleyen yaşlarda birçok sağlık sorununa sebep oluyor. Bunu erkenden engellemek ebeveynlere düşüyor. Çocukların şeker bağımlısı olmasını engellemek ve şimdiden sağlıklı beslenmeyi öğretmek mümkün.

İYİ HABERLER

Otuzbin kişinin imzası üzerine büyük bir uluslararası firma, çocuklara yönelik ürünlerinde toksik kimyasal kullanımına son verdi.

Stephanie Angel isimli genç bayan kardeşinin ölümünden sonra prodüksiyon firması kurdu. Angelight Films adlı kar amacı gütmeyen bu kuruluş, beyin tümörü olan çocuklara kendi filimlerini yapma şansı veriyor. Çocuklar kendi filmlerinin yıldızı bile olabiliyorlar. Web sayfasını ziyaret edip bağışta bulunabilirsiniz;

http://www.angelightfilms.org

ÇEVRE DUYARLILIĞI

Gezegenimize ve kaynaklarına sahip çıkalım!

Sevgi ve Şükranla,

 

Bu bülteni lütfen ilgileneceğini düşündüğünüz kişilere iletin!
Bu bülteni almak istemiyorsanız lütfen "iptal" yazılı bir mail gönderiniz.
diba@radianced.com