ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

BU EĞİTİMİ YAKIN ZAMANDA TAMAMLAMIŞ OLAN ÖĞRENCİLERİN GÖRÜŞLERİ

“Hoşlandığım o kadar çok şey var ki, hangisinden başlasam bilemiyorum. Eğitim demek bence yetersiz olabilir, daha çok hayat okulu denebilir. Yargısız, destekleyici ve insanın kendisini keşfedebileceği bir okul. Eğitimi, her sene bir sene öncesine göre yenileyerek devam ettiği için Diba hocaya ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Bu eğitimin beni en çok etkileyen özellikleri, Diba hocanın mükemmelliği arayıştaki sıra dışı tutkusu ve çabası takdire şayan. Ayrıca, Diba hocanın kendisine hayran kalmamak elde değil. ”
 
“Diba Hocanın efsane anlatımı Radianced Okul ekolunu bize kavratma isteği ve çabası görülmeye değerdi, bu hayatta sevdiği ve inandığı işi disiplinli ve kurallı bir şekilde hiç bir dış faktöre boyun eğmeden gerçekleştirmesi ve bu deneyimi yaşamak bu hayattaki şükür sebeplerimden biri. "
 
“En çok Diba hocamızın bizlere bu konuyu mümkün olduğunca tam ve eksiksiz öğretme gayreti ve eğitimine sahip çıkışından hoşlandım. Eğitimin öğretme için basamaklandırılması ve bu basamakların sistematik olması ve birbirinin devamlı şeklinde ilerlemesi çok güven vericiydi. ”
 
“Diba hocam öğretmenlik vasfınız yüksek ve içsel disiplini her alanda yansıtıyorsunuz. Disiplin, güven ve samimiyet sizde hepsi var.”
 
“Diba hoca çok iyi öğreten, katılımcıların tümünün içsel özelliklerini ve olabilecek sorularını algılayan zeki ve sezgisel bir eğitmen, bir anlamda rehberlik yapıyor. Neyi ne zaman aktarması gerektiğini çok iyi biliyor. Ruhsal boyutla uğraşıyor da olsak ayakları yere basan, analitik yaklaşım beni en çok etkileyen unsur oldu.”
 
 
“Eğitimin disiplinli ve Diba Hocamızın mükemmeliyetçi, detaycı ve bilgisini esirgemeyen bir hoca oluşu, kısacası her şey çok güzeldi, tekrar teşekkürler.”  
   
“Herşeyiyle kusursuz bir eğitimdi. Eğitim alırken aynı zamanda kendi sürecimizden de geçtiğimiz çok detaylı bir eğitim programıydı. Her şey için çok teşekkür ederim.”  
     
“Bu eğitimde öğrendiğim herşeyi önce kendimde içselleştirip, kendi gelişimimdeki etkilerini görmek çalışmaya olan inancımı arttırarak doğru yolda olduğum inancımı güçlendirdi. Her adım ve tüm süreç tam bir ustalık ve itina ile planlanmış hissi ile eğitimi tamamladım. "
 
 
NEDEN REGRESYON Çalışması?
Regresyon çalışması, kişinin şimdiki anda yaşadığı durum/sorunun geçmişteki kaynağına giderek, oradaki bitmemiş işleri tamamlayıp, blokajları çözmek yoluyla şimdiki hayatta yaşanan durumun çözümüne katkıda bulunan bir çalışmadır.