Regresyon Çalışması Eğitimi
RadianceD Okul’da, Profesyonel Regresyon Çalışması Eğitimi 2022 yılı programına başvuruda bulunabilirsiniz.  Lütfen doğrudan eğitmen Diba’yla iletişim kurun ve kendinizi tanıtan bir mesajı diba@radianced.com’a e-posta olarak gönderin.
 

 

RADIANCED OKUL 

Radianced Okul Türkiye ve Dünya’da Türkçe olarak Regresyon Eğitimi vermeye başlayan ilk kurumdur. Radianced Okul, profesyonel Regresyon Eğitimi’nde on beş yıllık tecrübesi ile bu alanda fark yaratmaktadır. Okul kurucusu ve eğitmen Diba Ayten Yılmaz, mezun olduğu İngiltere’deki PLRA Akademi’den Eğitmen Sertifikası alan ilk mezundur. Dünyada Regresyon Çalışması Eğitimleri’ni akredite eden uluslararası üç kurum var; Hollanda merkezli Earth Association, İngiltere’deki PLRA Akademi ve Amerika merkezli  IBRT Derneği. Radianced Okul’daki Regresyon Eğitimi, bu üç kurumdan da akreditasyon belgesi almıştır. Dünyada bu üç kurumdan akreditasyon alarak Regresyon Eğitimi veren tek kurum Radianced Okul’dur. İçeriği ve uygulama koşulları dolayısıyla tamamen özgün ve butik tarzda eğitim veren Radianced Okul özel konsepti ile öne çıkmaktadır. 
2
Radianced Okul’daki Regresyon Eğitimi yolculuğu, klasik regresyon eğitimi olmanın ötesine geçmektedir. Bu yolculuk, Diba ve eşi Muammer’in bireysel çabaları neticesinde oluşturduğu özel konsept ile eşsiz bir doğa ortamında geçen bir inziva sürecidir. Bu süreçte Radianced Okul öğrencilerinin, regresyon danışmanı olmayı öğrenmenin yanı sıra ruh, zihin ve beden sağlığını kazanmalarını hedefleyerek, üst seviyede bir titizlik ile tüm eğitim yolculuğunu yürütmektedirler. Radianced Okul’da son dönemde Regresyon Eğitimi’ne katılmış olan öğrencilerimizin geribildirimlerini bu yazının sonuna doğru okuyabilirsiniz.

REGRESYON ÇALIŞMASI EĞİTİMİ’NE HAZIRLIK DÖNEMİ                              

Radianced Okul’da Regresyon Çalışması Eğitimi’ne katılmak için; Diba ile en az beş bireysel regresyon çalışmasına katılmak gerekiyor. Bireysel çalışmalar sonrasında eğitmen Diba’nın onay vermesi halinde, öğrenci adayı Radianced Okul’da yapılan “Yakın İlişkilerde Ustalaşmak ve Ruhsal Uyanış” temalı iki günlük grup çalışmasına katılabilir.

TEMEL SEVİYE REGRESYON ÇALIŞMASI EĞİTİMİ

VİZYON: Uluslararası onaylı Regresyon Çalışması Uygulama Diploması edinmek Toplam 27 günlük bu dönem altı modülden oluşmaktadır. Birinci modül: Trans Geçiş ve geçmiş hayatı keşfetmek İkinci modül: Hipnoz dışı yöntemler aracılığıyla geçmiş hayata geçiş Üçüncü modül: Beden çalışmasını öğrenmek Dördüncü modül: Davetsiz enerjileri serbest bırakmak-Enerji temizliği Beşinci modül: Şimdiki hayat regresyonu Altıncı modül: Birden fazla geçmiş hayatı entegre ederek dönüştürmek

İLERİ SEVİYE REGRESYON EĞİTİMLERİ 

Temel seviye Regresyon Çalışması Eğitimi’ni tamamlayan öğrencilere;  yine Radianced Okul’da verilen İleri Eğitim’lere katılmalarını tavsiye ediyoruz. İleri seviye eğitimlere katılan öğrenci ve mezunlar regresyon uygulamasında daha ileri seviye uygulama teknikleri öğrenme fırsatı bulurlar. Eğitimin bu dönemi de sertifikalıdır.

 

RADIANCED OKUL’DA ASİSTANLIK Radianced Okul’da ilk üç dönemi tamamlayan mezunların arasından asistan olmak üzere uygun adayları eğitmen Diba belirliyor. Bu sürece ilişkin bilgi sadece mezunlar ve asistan adaylarıyla paylaşılmaktadır.

Radianced Okul’da verilen Regresyon Çalışması Eğitimi uluslararası seviyede sertifikalıdır. Eğitmen; Diba Ayten Yılmaz regresyon danışmanı ve eğitmen olarak aşağıda link’leri verilen üç ayrı kurumdan sertifikalı olarak bu eğitimi vermektedir.

https://www.regressionacademy.com/trainers.htm

https://www.earth-association.org/recognized-training-programs-recognized-trainers/

https://www.ibrt.org/radianced-training-school

UYARI: Radianced Okul’dan mezun olanlar regresyon danışmanı olmaktadır, eğitim verme hakları yoktur. Hiçbir regresyon eğitimine katılmadığı halde kendisini uzman ilan edenler var, lütfen dikkatli ve uyanık olunuz. Regresyon çalışması eğitimi almış ancak eğitmenlik sertifikası olmadığı halde regresyon eğitimi verdiğini iddia edenler var, lütfen dikkat ediniz. Öncelikle kendi sağlığınız ve iyiliğiniz için, regresyon çalışması yapan kişi Regresyon Eğitimi almış mı, diploması var mı diye lütfen araştırın.

Mezunlarımız ve öğrencilerimiz konusunda bilgi almak icin Diba Ayten Yılmaz'a e-posta yazabilirsiniz.

Radianced Okul’da verilen temel seviye ve ileri düzey eğitimlerin tüm içeriği  tescillidir. Radianced Okul’da öğretilen ve not olarak verilen eğitim içeriklerinin Radianced Okul’dan izinsiz olarak açılan eğitimlerde kullanılması yasaktır. Eğitim notları Radianced Okul ve eğitmenlerinin izni olmaksızın kullanıldığı takdirde Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları Kanunu’na aykırılık teşkil eder.

PROFESYONEL REGRESYON ÇALIŞMASI EĞİTİMİ

 

Regresyon Eğitimlerini aldığım kurum olan İngiltere’deki Past Life Regression Akademi’den Eğitmen sertifikasına sahibim ve Andy Tomlinson’ın bilgisi ve onayı dahilinde Regresyon Eğitimi’ni 2007 yılından beri Türkiye’de veriyorum. Bu eğitim, profesyonel olarak regresyon çalışması yapmak isteyenler ve kendi ruhsal gelişim yollarında ilerlemek isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır.

Regresyon çalışması , ruh-zihin-beden sağlığına yönelik bütüncül bir yaklaşım içeren bir çalışmadır. Regresyon çalışması; kişinin şimdiki anda yaşadığı durum/sorunun geçmişteki kaynağına giderek, oradaki bitmemiş işleri tamamlayıp, blokajları çözmek yoluyla şimdiki hayatta yaşanan durumun çözümüne katkıda bulunan bir iyileşme yöntemidir. Şimdiki anda yaşanan bir sorunun kaynağı, 20 yıl önceki bir deneyim olabileceği gibi 200 yıl önceki bir deneyim de olabiliyor. Regresyon çalışmasının en önemli faydalarından biri; geçmiş deneyimlerden bugüne taşımış olduğumuz ve hayatımızda bizi hala etkileyen izleri dönüştürmemize katkıda bulunuyor. Geçmişten gelen travmatik anılar bilinçli farkındalığımıza, anksiyete, panik atak, öfke, depresyon, fobiler, takıntılar, tekrarlayan ilişki problemleri, kabuslar, bloke olmuş duygular ve açıklanamayan fiziksel ağrılar olarak gelebiliyor. Regresyon çalışmasında, bilinçli farkındalık seviyesinin dışında kalmış olan, geçmiş yaşam deneyimlerini ve şimdiki hayatta yaşanmış olan blokajları çözmeye odaklanıyoruz.

Bu eğitim, Kocaeli’ndeki Radianced Merkez’de konaklamalı olarak gerçekleşiyor. Eğitimler boyunca, her sabah güne yoga ve meditasyon çalışmaları ile başlıyoruz. Bu eğitime katılmak isteyenler doğrudan Diba Ayten Yılmaz'a e-posta yazarak başvuruda bulunabilirler.

Bu özel eğitim sınırlı sayıda katılımcıya açıktır, ilgileniyorsanız lütfen başvuruda bulunun. Öğrenci geribildirimlerini okumak üzere lütfen sayfanın sonuna doğru ilerleyin.

Radianced Eğitim Okulu’nda Profesyonel Regresyon Çalışması Eğitimi’ni tamamlayan öğrenciler, regresyon çalışmasının ileri seviye uygulamalarını içeren İleri Eğitim’lere katılabilmektedirler. Bu eğitimlerden biri de sertifikalı olarak verilen Hayatlar arası Regresyon Eğitimi’dir. Bu çalışmaya ilişkin detaylı bilgi için lütfen ilgili link’i tıklayın.

RadianceD Eğitim Okulu ve eğitmen Diba Ayten Yılmaz, hem Amerika’daki Uluslararası Regresyon Terapisi Birliği (IBRT)’den hem de Avrupa Regresyon Terapisi Birliği (EARTh)’den sertifika alan ve bu eğitimi Türkçe olarak veren ilk kurumdur.

https://www.regressionacademy.com/past-life-regression-therapy-training.htm

https://www.earth-association.org/recognized-training-programs-recognized-trainers/

https://www.ibrt.org/radianced-training-school

EĞİTMEN: Diba Ayten Yılmaz

 

Amerika’daki IBRT (Uluslarası Regresyon Terapisi Birliği)’nden Regresyon Danışmanı ve Eğitmen olarak Sertifika aldı.  İngiltere’deki PLRA Akademisi’nden Regresyon Danışmanı diplomasına ve Eğitmen Sertifikasına ve Amerika’daki Raven Heart Center’dan BLSR ( Hayatlar Arası Ruhsal Regresyon) Danışmanı diplomasına sahip. PLRA Akademisi eğitmen listesi için link’i tıklayabilirsiniz,

http://www.regressionacademy.com/trainers.htm

Amerika’daki IBRT ve Avrupa Regresyon Terapistleri Birliği (EARTh) Sertifikalı üyesidir. EARTh Derneği’nde yönetim kurulu üyesi ve EARTh College Başkanı olarak görev yapmaktadır. Amerika’daki The Coaches Training Institute’den ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) onaylı Yaşam Koçu sertifikasına sahiptir. Aynı zamanda Reiki Master’dır. Radianced Okul’da verilen İngilizce Regresyon Çalışması Eğitiminde Andy Tomlinson’la birlikte asistan eğitmen ve süpervizör olarak yeraldı. Diba eğitimleri aldığı 2005 yılından beri tam zamanlı olarak, bireysel regresyon çalışmaları uygulamaktadır. Eylül 2007’de, Geçmiş Yaşam Regresyon Çalışması  Eğitimini Türkiye’de ve Dünyada ilk kez Türkçe olarak vermeye başladı.

 

ASİSTAN: Muammer Yılmaz

 

Past Life Regression Academy (PLRA)’den Regresyon Danışmanı diplomasına sahip. Üniversite eğitimini İTÜ Makine Fakültesi’nde tamamladı. Regresyon Terapistleri Avrupa Derneği (EARTh)nin üyesidir. Uzun yıllar mühendis olarak çalıştıktan sonra son yıllarda ağırlıklı olarak ruhsal çalışmalar ve insan enerji alanı üzerine yoğunlaştı. Bu konularda eğitim ve araştırmalarını sürdürüyor. Regresyon Çalışması Profesyonel Eğitimi’nde asistan olarak görev alıyor.

diba-muammer
diba-egitim

REGRESYON ÇALIŞMASI EĞİTİMİ İÇERİK

Temel seviye Regresyon Çalışması Eğitimi altı modülden oluşmaktadır.

Eğitime Hazırlık Grup Çalışması 2 gün

 

Eğitim modüllerinin başlıkları:

1) Transa Geçiş ve Bir Geçmiş Hayatı Keşfetmek- 4 gün

2) Geçmiş Hayata Geçiş Yöntemleri-  4 gün  

3) Beden çalışması  yoluyla Bedensel Travmaları Çözmek- 4 gün  

4) Davetsiz Enerjileri Serbest Bırakmak-  4 gün  

5) Şimdiki Hayat Regresyonu - 6 gün 

6) Birden fazla geçmiş hayatı entegre ederek dönüştürmek- 5 gün  

 

Eğitimler boyunca ikili-üçlü gruplar halinde pratik çalışmalar yapılacak ve böylece eğitime katılan danışman adayları kendi sorunları üzerinde çalışma fırsatı bulacaklardır.

 

EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR

Regresyon Çalışması Eğitimine katılmak için bu sayfanın başında detayları verilmiş olan hazırlık dönemini tamamlamak gerekmektedir.

Psikoloji, klinik psikoloji, psikolojik danışmanlık, sosyal hizmetler, pedagoji eğitimi almış olanlar, tüm sağlık çalışanları, en az 50 saatlik kişisel gelişim çalışmasına katılmış olanlar, enerji çalışmaları yapanlar baş vuruda bulunabilir.

 

EĞİTİM YERİ:  KOCAELİ

Eğitim modüllerinin arasında bir kaç hafta süre vardır. Bu süreyi, danışman adayının eğitimi özümsemek, pratik regresyon çalışmaları yaparak süpervizyon çalışmalarına katılmak ve kendisini geliştirmek yönünde kullanması planlanmıştır.

 

EĞİTİM TARİHLERİ

Eğitim tarihleri için lütfen Radianced’a ulaşın.

 

EĞİTİM ÜCRETİ

Eğitim ücreti için lütfen RadianceD Ofis’e ulaşın.

 

DİPLOMA

Katılımcılar eğitimin tüm modüllerine katılıp, diploma için gereken koşulları sağladıktan sonra, eğitimin IBRT ve EARTh tarafından onaylı olduğunu belirten, Regresyon Çalışması Uzmanı diploması alacaklardır.

 

EĞİTİME KAYIT

Bu eğitim konaklamalı olarak gerçekleştiği için sınırlı sayıda katılımcıya açıktır. Katılmak isteyenler kendinizi tanıtan bir yazıyı diba@radianced.com’a gönderin lütfen.

Katılım formu ve diğer sorularınız için de Diba Ayten Yılmaz’a eposta yazabilirsiniz.

Radianced Okul Öğrenci Görüşleri İçin Tıklayın
NEDEN REGRESYON Çalışması?
Regresyon çalışması, kişinin şimdiki anda yaşadığı durum/sorunun geçmişteki kaynağına giderek, oradaki bitmemiş işleri tamamlayıp, blokajları çözmek yoluyla şimdiki hayatta yaşanan durumun çözümüne katkıda bulunan bir çalışmadır.