Regresyon Çalışması Eğitimi

Radianced Okul’da, 2024 sonunda başlayacak olan yeni dönem Regresyon Çalışması Eğitimi için kayıtlar başladı. Radianced Okul’daki uluslar arası akrediteli  Regresyon Eğitimi yeni dönem çevrimiçi modüller içeriyor. Okulumuzdaki regresyon eğitiminin içerik zenginliği ve kalitesini koruyarak, süpervizyon ve uygulama pratiklerini de geliştirerek yetkin regresyon uzmanları yetiştirmeye devam ediyoruz. Siz de okulumuzun bir parçası olmak ve yetkin bir regresyon uzmanı olarak uluslar arası geçerli Regresyon Uzmanı diploması almak isterseniz ayrıca kendi ruhsal ve kişisel gelişiminize de önem veriyorsanız, bu eğitime katılmak üzere başvuruda bulunabilirsiniz. Radianced Okul'daki yeni dönem regresyon eğitimine başvuru ve kayıt işlemi için doğrudan Eğitmen Diba Ayten Yılmaz’a başvuruda bulunun lütfen. Kendinizi ve bu eğitime katılım talebinizi diba@radianced.com’a eposta yazarak iletebilirsiniz.

 

RADIANCED OKUL 

Radianced Okul Türkiye ve Dünya’da Türkçe olarak Regresyon Eğitimi vermeye başlayan ilk kurumdur. Radianced Okul, profesyonel Regresyon Eğitimi’nde on altı yıllık tecrübesi ile bu alanda fark yaratmaktadır. Okul kurucusu ve eğitmen Diba Ayten Yılmaz, mezun olduğu İngiltere’deki PLRA Akademi’den Eğitmen Sertifikası alan ilk mezundur. Tüm dünyada Regresyon Çalışması Eğitimleri’ni akredite eden uluslararası üç kurum var; Avrupa merkezli Earth Association, İngiltere’deki PLRA Akademi ve Amerika merkezli  IBRT Derneği. Radianced Okul’daki Regresyon Eğitimi, bu üç kurumdan da akreditasyon belgesi almıştır. Dünyada bu üç kurumdan akreditasyon alarak Regresyon Eğitimi veren tek kurum Radianced Okul’dur.
2
Radianced Okul’da son dönemde Regresyon Eğitimi’ne katılmış olan öğrencilerimizin geribildirimlerini bu yazının sonuna doğru okuyabilirsiniz.

REGRESYON ÇALIŞMASI EĞİTİMİ’NE HAZIRLIK DÖNEMİ                              

Radianced Okul’da Regresyon Çalışması Eğitimi’ne katılmak için; Diba ile en az üç bireysel regresyon çalışmasına katılmak gerekiyor.

TEMEL SEVİYE REGRESYON ÇALIŞMASI EĞİTİMİ

Regresyon Çalışması Eğitimi toplam 30 gün süren yedi modül ve süpervizyon çalışmalarından oluşmaktadır.

İLERİ SEVİYE REGRESYON EĞİTİMLERİ 

Temel seviye Regresyon Çalışması Eğitimi’ni tamamlayan öğrenciler yine Radianced Okul’da verilen ileri seviye eğitimlere katılabilirler. İleri seviye eğitimlere katılan öğrenci ve mezunlar regresyon uygulamasına ilişkin daha ileri seviye uygulama tekniklerini öğrenme fırsatı bulurlar. 

 

Radianced Okul'daki eğitimlerin süresi, tarih ve ücretleri zaman içinde değişebilir. Öğretim şekli ise çevrimiçi platform veya yüz yüze olacak şekilde  değişiklik gösterebilir. Eğitimlerin süre, tarih ve ücretlerini ve öğretim şeklini belirleme ve değiştirme   hakkı Radianced Okul ve yöneticisi Diba Ayten Yılmaz’da saklıdır.

 

RADIANCED OKUL’DA ASİSTANLIK

Radianced Okul’da Regresyon Eğitimi'ni tamamlayan mezunların arasından asistan olmak üzere uygun adayları eğitmen Diba belirliyor. Bu sürece ilişkin bilgi sadece mezunlar ve asistan adaylarıyla paylaşılmaktadır.

Radianced Okul’da verilen Regresyon Çalışması Eğitimi uluslararası seviyede sertifikalıdır. Eğitmen; Diba Ayten Yılmaz regresyon danışmanı ve eğitmen olarak aşağıda link’leri verilen üç ayrı kurumdan sertifikalı olarak bu eğitimi vermektedir.

 

 UYARI: Radianced Okul’dan mezun olanlar regresyon danışmanı olmaktadır, eğitim verme hakları yoktur. Hiçbir regresyon eğitimine katılmadığı halde kendisini uzman ilan edenler var, lütfen dikkatli ve uyanık olunuz. Regresyon çalışması eğitimi almış ancak eğitmenlik sertifikası olmadığı halde regresyon eğitimi verdiğini iddia edenler var, lütfen dikkat ediniz. Öncelikle kendi sağlığınız ve iyiliğiniz için, regresyon çalışması yapan kişi Regresyon Eğitimi almış mı, diploması var mı diye lütfen araştırın.

Mezunlarımız ve öğrencilerimiz konusunda bilgi almak icin Diba Ayten Yılmaz'a e-posta yazabilirsiniz; diba@radianced.com

Radianced Okul’da verilen temel seviye ve ileri düzey eğitimlerin tüm içeriği  tescillidir. Radianced Okul’da öğretilen ve not olarak verilen eğitim içeriklerinin Radianced Okul’dan izinsiz olarak açılan eğitimlerde kullanılması yasaktır. Eğitim notları Radianced Okul ve eğitmenlerinin izni olmaksızın kullanıldığı takdirde Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları Kanunu’na aykırılık teşkil etmektedir.

RADIANCED REGRESYON ÇALIŞMASI EĞİTİMİ

 

Regresyon Eğitimlerini aldığım kurum olan İngiltere’deki Past Life Regression Akademi’den Eğitmen sertifikasına sahibim ve Andy Tomlinson’ın bilgisi ve onayı dahilinde Regresyon Eğitimi’ni 2007 yılından beri Türkiye’de veriyorum. Bu eğitim, profesyonel olarak regresyon çalışması yapmak ve kişisel-ruhsal gelişim yolunda ilerlemek isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Regresyon çalışmasıruh-zihin-beden sağlığına yönelik bütüncül bir yaklaşımdır. Regresyon çalışması; kişinin şimdiki anda yaşadığı durum/sorunun geçmişteki kaynağına giderek, oradaki bitmemiş işleri tamamlayıp, blokajları çözmek yoluyla şimdiki hayatta yaşanan durumun çözümüne katkıda bulunan bir iyileşme yöntemidir. Şimdiki anda yaşanan bir sorunun kaynağı, 20 yıl önceki bir deneyim olabileceği gibi 200 yıl önceye dayanan bir deneyim de olabilir. Regresyon çalışmasının en önemli faydalarından birisi; geçmiş deneyimlerden bugüne taşınan ve kişiyi şimdiki hayatında etkileyen izleri dönüştürmeye katkıda bulunuyor. Geçmişten gelen travmatik anılar bilinçli farkındalığa, anksiyete, panik atak, öfke, depresyon, fobiler, takıntılar, tekrarlayan ilişki problemleri, kabuslar, bloke olmuş duygular ve açıklanamayan fiziksel ağrılar olarak gelebiliyor. Regresyon çalışmasında, bilinçli farkındalık seviyesinin dışında kalmış olan, geçmiş hayat deneyimlerini ve şimdiki hayatta yaşanan blokajları çözmeye odaklanıyoruz.

Bu eğitime katılmak isteyenler doğrudan Diba Ayten Yılmaz'a e-posta yazarak başvuruda bulunabilirler.

Radianced Okul’daki Regresyon Eğitimi sınırlı sayıda katılımcıya açıktır, ilgileniyorsanız lütfen başvuruda bulunun.

Öğrenci geribildirimlerini okumak üzere lütfen sayfanın sonuna doğru ilerleyin.

 

Radianced Eğitim Okulu’nda temel seviye Regresyon Çalışması Eğitimi’ni tamamlayan öğrenciler, regresyon çalışmasının ileri seviye uygulamalarını içeren İleri Eğitim’lere katılabilmektedirler. Bu eğitimlerden biri de sertifikalı olarak verilen Hayatlar arası Regresyon Eğitimi’dir. Bu çalışmaya ilişkin detaylı bilgi için lütfen ilgili link’i tıklayın.

RadianceD Eğitim Okulu ve eğitmen Diba Ayten Yılmaz, hem Amerika’daki Uluslararası Regresyon Terapisi Birliği (IBRT)’den hem de Avrupa Regresyon Terapisi Birliği (EARTh)’den sertifika alan ve bu eğitimi Türkçe olarak veren ilk kurumdur.

https://www.regressionacademy.com/past-life-regression-therapy-training.htm

https://www.earth-association.org/recognized-training-programs-recognized-trainers/

https://ibrt.org/schools/training-programs

EĞİTMEN: Diba Ayten Yılmaz

 

Amerika’daki IBRT (Uluslarası Regresyon Terapisi Birliği)’nden Regresyon Danışmanı ve Eğitmen olarak Sertifika aldı.  İngiltere’deki PLRA Akademisi’nden Regresyon Danışmanı diplomasına ve Eğitmen Sertifikasına ve Amerika’daki Raven Heart Center’dan BLSR ( Hayatlar Arası Ruhsal Regresyon) Danışmanı diplomasına sahip. PLRA Akademisi eğitmen listesi için link’i tıklayabilirsiniz,

http://www.regressionacademy.com/trainers.htm

Amerika’daki IBRT ve Avrupa Regresyon Terapistleri Birliği (EARTh) Sertifikalı üyesidir. EARTh Derneği’nde yönetim kurulu üyesi ve EARTh College Başkanı olarak görev yapmaktadır. Amerika’daki The Coaches Training Institute’den ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) onaylı Yaşam Koçu sertifikasına sahiptir. Aynı zamanda Reiki Master’dır. Radianced Okul’da verilen İngilizce Regresyon Çalışması Eğitiminde Andy Tomlinson’la birlikte asistan eğitmen ve süpervizör olarak yeraldı. Diba eğitimleri aldığı 2005 yılından beri tam zamanlı olarak, bireysel regresyon çalışmaları uygulamaktadır. Eylül 2007’de, Geçmiş Yaşam Regresyon Çalışması  Eğitimini Türkiye’de ve Dünyada ilk kez Türkçe olarak vermeye başladı.

 

ASİSTAN: Muammer Yılmaz

 

Past Life Regression Academy (PLRA)’den Regresyon Danışmanı diplomasına sahip. Üniversite eğitimini İTÜ Makine Fakültesi’nde tamamladı.  Uzun yıllar mühendis olarak çalıştıktan sonra son yıllarda ağırlıklı olarak ruhsal çalışmalar ve insan enerji alanı üzerine yoğunlaştı. Bu konularda eğitim ve araştırmalarını sürdürüyor. Regresyon Çalışması Eğitimi’nde asistan olarak görev alıyor.

 

diba-muammer
diba-egitim

RADIANCED REGRESYON ÇALIŞMASI EĞİTİMİ İÇERİK

Temel seviye Radianced Regresyon Çalışması Eğitimi yedi modülden oluşmaktadır. Yeni dönem eğitim programında bazı modüller çevrimiçi olarak yapılmaktadır.

Eğitim modüllerinin başlıkları:

1) Transa Geçiş ve Bir Geçmiş Hayatı Keşfetmek: 5 gün

2) Geçmiş Hayata Geçiş Yöntemleri : 4 gün  

3) Beden Hafızasını Keşfetmek ve Olumsuz Kayıtları Dönüştürmek : 4 gün  

4) Eklenti Enerjileri Temizlemek :  4 gün  

5) Şimdiki Hayat Regresyonu :  5 gün 

6) Kurban Bilincinden Özgürleşmek ve Uygulama Pratikleri : 4 gün   

7) Yaralı Şifacıyı İyileştirmek : 4 gün

 

Modüller  boyunca pratik çalışmalar yapılacaktır. 

 

EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR

Regresyon Çalışması Eğitimine katılmak için bu sayfanın başında detayları verilmiş olan hazırlık dönemini tamamlamak gerekmektedir.

Psikoloji, klinik psikoloji, psikolojik danışmanlık, sosyal hizmetler, pedagoji eğitimi almış olanlar, tüm sağlık çalışanları, en az 50 saatlik kişisel gelişim çalışmasına katılmış olanlar, enerji çalışmaları yapanlar başvuruda bulunabilir. Burada belirtilen eğitim ve çalışmalara katılmış olmasanız da bu eğitime katılmak üzere başvuruda bulunabilirsiniz.

EĞİTİM TARİHLERİ

Eğitim tarihleri için lütfen Radianced’a ulaşın.

 

EĞİTİM ÜCRETİ

Eğitim ücreti için lütfen diba@radianced.com'a eposta yazın.

 

DİPLOMA

Regresyon Eğitimi'nin tüm temel seviye modüllerine katılan öğrenciler, diploma için Radianced Okul tarafından belirlenen koşulları sağladıktan sonra eğitimin IBRT ve EARTh tarafından onaylı olduğunu belirten, Regresyon Uzmanı diploması alacaklardır.

 

EĞİTİME KAYIT

Sınırlı sayıda katılımcıya açık olan temel seviye Radianced Regresyon Eğitimi'ne katılmak istiyorsanız kendinizi tanıtan bir mesajı diba@radianced.com’a gönderin lütfen.

Katılım formu ve eğitime ilişkin sorularınız için de Diba Ayten Yılmaz’a eposta yazabilirsiniz.

 

 

Radianced Okul Öğrenci Görüşleri İçin Tıklayın

NEDEN REGRESYON Çalışması?

Regresyon çalışması, kişinin şimdiki anda yaşadığı durum/sorunun geçmişteki kaynağına giderek, oradaki bitmemiş işleri tamamlayıp, blokajları çözmek yoluyla şimdiki hayatta yaşanan durumun çözümüne katkıda bulunan bir çalışmadır.