Diba Ayten Yılmaz

 

 

İKİNCİ KİTABIM "RADIANCED REGRESYON"UN İKİNCİ BASKISI YAPILDI  VE SATIŞA SUNULDU

 

Diba Ayten Yılmaz'ın, ilk baskısı 2022 yılında yapılan ikinci kitabı Radianced Regresyon'un ikinci baskısı yayınlandı.
 
Diba: Bu kitabı yazmaktaki amacım; hayatın içinde sıkışıp kalmış ve çözümsüz hissedenlere, bir çözüm olduğu haberini vermek. Bunun da ötesine geçerek, okuyucunun bakış açısının genişlemesine ve şifalanmasına aracı olmak, ruhsal uyanışa ve bütüne katkıda bulunmak. Aynı zamanda regresyon çalışmasına ilişkin bir referans kitap oluşturmak.

 

Regresyon çalışmasının en kısa tanımı; bir problemin, bir sorunun kaynağını keşfederek onu çözümlemektir. 

Radianced kelime anlamı; “IŞILTILI”. 

Yakın ve uzak geçmişten çok sayıda negatif yük ve enerjiyle bugüne geliyoruz. 

Radianced regresyon çalışması geçmişten getirdiğimiz, bilinçaltında bizi gizlice etkileyen ve şimdiki hayatımızı engelleyen, hayat kalitesini düşüren olumsuz tüm enerjileri dönüştürme ve temizleme şansı veriyor. 

Böylece tıpkı toprağın altından çıkarılan ve temizlenince parlayan kristaller gibi IŞILDAMAK ve IŞILTILI hale gelmek mümkün oluyor. 

İşte bu sebeple yaptığım çalışmaların bütününe Radianced Regresyon adını veriyorum.

 

Radianced regresyon çalışması aracılığıyla şimdiki hayatta kişiyi olumsuz etkileyen bir örüntü çözülür ve şimdiki anda yaşanan sorunun çözülmesi mümkün hale gelir. Şimdiki hayatın herhangi bir döneminde ve/veya geçmiş hayatlarda yaşanan bitmemiş meseleler, yarım kalmış işler, travmalar, bloke olmuş enerjiler bugüne taşınıyor ve bilinçaltında izleri kalıyor. Regresyon çalışması sırasında şimdiki hayatın herhangi bir döneminde yaşanmış üzücü bir olayın, bir travmanın izlerini dönüştürmek mümkün. Böylece çocuklukta yaşanan, çoğunlukla travma kökenli olan duygu-düşünce ve davranış kalıplarını yeniden sağlıklı bir şekilde yapılandırmak mümkün oluyor. Şimdiki hayatın herhangi bir döneminde gerçekleşmiş olan ve kişiyi hala etkileyen durumlara yönelik yapılan Radianced regresyon çalışması, geçmişteki blokajları çözen, oldukça etkili bir çalışmadır. 

 
Bu kitabımı, on yıla yakın süre boyunca yaptığım regresyon çalışmalarımı referans alarak yazdımBütünsel şifaya hizmet etsin.
 
Kitabımın ikinci baskısı, kitap evlerine ulaşana kadar online satış sitelerinden temin edebilirsiniz: 
 

https://ikinciadamdukkan.com/product/diba-ayten-yilmaz-radianced-regresyon/

 

https://www.dr.com.tr/Kitap/Racianced-Regresyon/Egitim-Basvuru/Kisisel-Gelisim/urunno=0001960545001

 

Kitabımı ararken bazı yerlerde tükendi ya da stokta yok ibaresi görebilirsiniz.

Bu durumda kitabımı talepte bulunarak edinebilirsiniz.

 

Faydalı olması dileğiyle 😇🙏 

Diba Ayten Yılmaz

 

radi-kitap